Odjel za povijest

Obavijest za brucoše - upis izbornih predmeta i upute za rad u studomatu!

Poštovane, poštovani,

upis izbornih predmeta počinje 27. rujna. Više informacija - OVDJE

Izborni predmeti upisuju se putem studomata, upute za rad u studomatu - OVDJE

Na poveznici https://povijest.unizd.hr/izvedbeni-plan-nastave/preddiplomski  nalaze se redovi predavanja prema kojima student upisuje predmete.

Obvezni predmeti već su u upisnom listu studenta. Od ponuđenih izbornih predmeta student bira 2 izborna predmeta (6 ECTS). Jedan izborni predmet može zamijeniti predmetom Osnove latinskog jezika I (Odjel za klasičnu filologiju)

Izborni predmeti Odjela za povijest u zimskom semestru su: Povijesna toponimija istočnojadranskog prostora, Društva antičke Grčke i Rima, Povijest Venecije, Hrvatska vojna povijest u novom vijeku).

Student je obavezan upisati još i Svjetski strani jezik I. u Centru za strane jezike i predmet nastavničkih kompetencija (jezgr.) iz Centra "Stjepan Matičević.

Theme picker