Odjel za povijest

Studentska evaluacija nastave zimskog semestra akad. god. 2020./2021.

Obavijest!

Studentska evaluacija nastave zimskog semestra akademske godine 2020./2021.  provodi se od 4. do 24. siječnja 2021.

Anketnom obrascu će se u navedenom periodu moći pristupiti kao i do sada - putem Studomata.

Plan evaluacije na Odjelu za povijest u zimskom semestru:

- Izv. prof. dr. sc. Ante Bralić (Nastanak i razvoj kapitalističkog gospodarskog modela, Ideološka misao u Hrvatskoj 1830.-1914., Hrvatska povijest 1790.-1860. god.)

- Izv. prof. dr. sc. Mateo Bratanić (Povijest historiografije, Odabrana poglavlja iz britanske povijesti)

- Izv. prof. dr. sc. Kristijan Juran (Glagoljaška baština u znanstvenoj literaturi i nastavi povijesti, Povijesna toponimija istočnojadranskog prostora).

Pozivaju se studenti/ce  koji slušaju nastavu na navedenim predmetima da u što većem broju pristupe anketiranju.

Rezultati ankete su važna povratna informacija o nastavnom procesu i nastavnicima i odjelu.

Anketa je anonimna.

Theme picker