Gostujuće predavanje "Uloga i značaj MUP-a RH i specijalnih snaga policije u obrani Republike Hrvatske 1990. i 1991."

Poziv!

Pozivaju se studenti/studentice Sveučilišta u Zadru zainteresirani za povijest Domovinskog rata te za produbljivanje znanja i spoznaja o procesu demokratizacije i stvaranja suvremene hrvatske države na gostujuće predavanje "Uloga i značaj MUP-a RH i specijalnih snaga policije u obrani Republike Hrvatske 1990. i 1991. godine" koje će održati dr. sc. Janja Sekula Gibač iz Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata (Zagreb),  u ponedjeljak, 3. lipnja 2024. godine, s početkom u 10 sati, u Velikoj dvorani Odjela za povijest, zgrada DHM-a.

POZIV