Izložba učenika Prirodoslovne škole V. Prelog iz Zagreba!

U petak, 1. ožujka 2024. s početkom u 12 sati, na "mostu" (II. kat), dijelu koji povezuje dva krila zgrade starog kampusa (zgrada na rivi) održati će se izložba plakata učenika Prirodoslovne škole Vladimira Preloga u Zagrebu.

Izložbu će predstaviti Marija Radović, mag. educ. hist. et mag. philol. ital., djelatnica škole i nekadašnja studentica Odjela za povijest.

Osim predstavljanja izložbe Marija Radović će prenijeti vlastita iskustva rada u srednjoškolskom obrazovanju, s posebnim osvrtom na nastavu povijesti u strukovnim školama.

Izložba je rezultat provedenih aktivnosti projekta rada s darovitim učenicima „HUMANisti“ kojeg je financiralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja (voditeljica Ana Kadović, prof.).

Srdačno ste pozvani!