Svečana promocija prvostupnika i dodjela pohvala uspješnim studentima!

U petak, 27. siječnja 2023. u velikoj dvorani Odjela za povijest Sveučilišta u Zadru održana je svečana dodjela prvostupničkih diploma studentima koji su uspješno završili preddiplomski studij povijesti.

Nakon promocije održana je svečanost dodjele pohvala uspješnim studentima. Pohvale za uspješnost po godinama studija dobili su student/i koji su ostvarili visoki prosjek ocjena na studiju (veći od 4,5). Pohvale za uspješnost za završeni studij dobili su magistri edukacije povijesti koji su osim izvrsnog uspjeha (veći od 4,5)  imali i istaknute diplomske radove. Pohvale za aktivnost dodjeljene su studentima pojedincima, te grupama studenata koje svojim trudom i zalaganjem pomažu održati kontinuitet objavljivanja časopisa studenata povijesti Rostra (XIII. broj Rostre, uredništvo), i kontinuitet održavanja studentskog znanstvenog skupa Dani povijesti (XV. Dani povijesti, upravni odbor).

Čestitamo svima.