Interni natječaj - dodjela pohvala uspješnim studentima za akad. god. 2020./2021.

Stručno vijeće Odjela za povijest na II. redovitoj sjednici u akad. god. 2021./2022. održanoj 8. studenog 2021. donijelo je odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu pohvala za akad. god. 2020./2021.

Kategorije pohvala su:

1. Pohvala za uspješnost u studiranju po godinama (prosjek ocjena 4,5 i viši).

2. Pohvala za završen studij u redovitom roku s iznimnim uspjehom (prosjek ocjena 4,5 i viši).

3. Pohvala za izvannastavne aktivnosti (prosjek ocjena 4,00).

Povjerenstvo za dodjelu pohvala djeluje u sastavu:

- doc. dr. sc. Zlatko Begonja, pročelnik odjela,

- izv. prof. dr. sc. Sanda Uglešić, predsjednica Povjerenstva za kvalitetu, članica.

- Ivana Protrka, studentska predstavnica u vijeću odjela, članica.

Uvjeti i odredbe prijave na natječaj definirani su Pravilnikom o dodjeli nagrada i pohvala uspješnim studentima (rujan 2020.).

Prijave na natječaj  naslovljene na Povjerenstvo za dodjelu pohvala zaprimaju se u tajništvu Odjela za povijest do 26. studenog 2021.

Odluka o dodjeli odjelnih pohvala objavit će se na oglasnim pločama odjela najkasnije do kraja kalendarske 2021.