Interni natječaj za dodjelu stipendije jednom redovitom izvrsnom studentu/studentici!

Stručno vijeće Odjela za povijest na II. redovitoj sjednici u akademskoj godini 2021./2022. održanoj 8. studenog 2021. donijelo je odluku o  raspisivanju internog natječaja za donošenje prijedloga za dodjelu stipendije jednom izvrsnom redovitom studentu studija povijesti, za akademsku godinu 2021./2022.
Prijave na interni natječaj s popratnom dokumentacijom šalju se tajnici Odjela ne email nlovric@unizd.hr zaključno do 15. studenog 2021.

Završetkom roka prijava Povjerenstvo za kvalitetu Odjela predložit će Stručnom vijeću Odjela jednog redovitog studenta/studenticu za dodjelu stipendije.
Prijedlog Odjela za povijest dostavit će se sveučilišnom Povjerenstvu za dodjelu stipendija najkasnije do 22. studenog 2022. god.