Interni natječaj za donošenje prijedloga Odjela za povijest za dodjelu stipendije jednom izvrsnom redovitom studentu/studentici!

Obavijest - Prijava za stipendiju za izvrsne studente!

Stručno vijeće Odjela za povijest na sjednici održanoj 9. studenog 2022. donijelo je odluku o raspisivanju internog natječaja za donošenje prijedloga za dodjelu stipendije za akad. god. 2022./2023., jednom izvrsnom redovitom studentu/studentici odjela.

Studenti/studentice koji se prijavljuju na interni natječaj moraju ispunjavati uvjete Pravilnika o dodjeli stipendija i potpora  (u daljnjem tekstu Pravilnik), prijavljuju se e-mailom odjelnoj tajnici nlovric@unizd.hr, zaključno do srijede 16. studenog 2022., do 15 sati.

Uz prijavu na natječaj:

- prilažu potvrdu iz tajništva (referade) kojom dokazuju da ispunjavaju uvjete (redoviti su studenti/studentice, bez ponavljanja godine.... sve podatke koje treba navesti u potvrdi pročitajte OVDJE. Studenti/studentice diplomskog studija prilažu prijepis s prijediplomskog i diplomskog studija.

- prilažu potvrdu/e o dodatnim/vannnastavnim aktivnostima/postignućima i funkcijama prethodne akademske godine.

Pravo na stipendiju nemaju studenti/studentice koji su ostvarili manje od 11 bodova prema tablici članka 9. Pravilnika – Bodovna vrijednost kriterija ocjena

Prosječna ocjena

Bodovi

4,85 i više

4,64 -4,84

4,45-4,64

4,25-4,44

4,05-4,24

Studenti ne smiju biti korisnici druge stipendije.

Odjel za povijest će sukladno članku 7. Pravilnika predložiti jednog izvrsnog redovitog studenta/studenticu za dodjelu stipendije.

Studenti/studentice koji će aplicirati na interni natječaj Odjela za povijest obvezni su prijaviti se na sveučilišni natječaj za dodjelu stipendija, na koji se prijavljuju isključivo elektronskim putem. Sve informacije nalaze se na poveznici:

Na natječaj se ne mogu prijaviti:

- apsolventi/ce

- studenti/ce koji su u akad. god. 2022./2023. upisali mirovanje

- studenti/ce kojima je izrečena stegovna mjera za osobito teške stegovne prekršaje sukladno odredbama Pravilnika o stegovnoj odgovornosti studenata.