Obavijest apsolventima/apsolventicama - naknadni upis u ljetni semestar!

Apsolventice/apsolventi koji se nisu upisali u ljetni semestar akad. god. 2023./2024. mogu se naknadno upisati tako da Odjelu za povijest upute zamolbu za naknadni upis (zamolba može biti pisana slobodnim stilom ili se studenti mogu javiti tajnici koja će im emailom poslati obrazac zamolbe). Zamolba se šalje emailom ili dostavlja osobno u tajništvo.

Prema cjeniku usluga Sveučilišta zamolba za naknadni upis će se naplatiti u iznosu od  39,82 eura (dvopredmetni apsolventi/apsolventice će se informirati u sveučilišnoj referadi za način plaćanja).

Sljedeća sjednica Stručnog vijeća Odjela za povijest na kojoj zamolba može biti razmatrana održati će se 4. lipnja 2024. što znači da se u dnevni red sjednice mogu uvrstiti samo one zamolbe koje studenti upute do 3. lipnja 2024.