Obavijest brucošima - upis predmeta!

Obavijest studentima koji prvi put upisuju prvu godinu studija (brucoši)!

Upis predmeta na Studomatu počinje 18. rujna i traje do 9. listopada 2023. Više informacija nađite na poveznici  Upisi u prvu godinu (unizd.hr)

Studenti putem studomata upisuju predmete prema Redu predavanja za I. semestar studija.  Obvezni predmeti već su upisani u upisni list.

Jednopredmetni studenti još upisuju:
engleski jezik za akademske potrebe I.  (predmet izvodi Centar za strane jezike)
predmet jezgrovnog kurikuluma nastavničkih kompetencija (predmet izvodi Centar S. Matičević)
dva izborna predmeta s matičnog odjela

Dvopredmetni studenti još upisuju:

Važno:
Dvopredmetni studenti koji su upisali studijske grupe povijest i pedagogija ne trebaju upisati predmet nastavničkih kompetencija, umjesto tog predmeta obvezni su na Odjelu za povijest upisati jedan izborni predmet. U tajništvu Odjela za povijest predaju zamolbu da im se odobri upis izbornog predmeta. To trebaju napraviti najkasnije do 9.10. 2023.

U ponudi su sljedeći izborni predmeti:

Društva antičke Grčke i Rima - nositelj predmeta prof. dr. sc. Anamarija Kurilić
Povijest Venecije - nositelj predmeta  Prof. dr. sc. Serđo Dokoza
Hrvatska vojna povijest u novom vijeku - nositelj predmeta prof. dr. sc. Tado Oršolić
Izborni predmet kod prof. dr. sc. Kristijana Jurana neće se izvoditi zbog korištenja slobodne studijske godine.

Red predavanja - Jednopredmetni          Red predavanja - Dvopredmetni