Obavijest o upisima u ljetnom roku putem Državne mature!

Poštovane/i buduće studentice/studenti dobro došli.

Upisi pristupnika u prvu godinu prijediplomskih studija na Sveučilištu u Zadru koji su u ljetnom roku ostvarili pravo upisa unutar upisne kvote obavljat će se on line od 20. do 24. srpnja 2023. god. do 15 sati, na temelju konačnih rang-lista.

Poveznica za online upisehttps://www.unizd.hr/studiji-i-studenti/upisi-na-sveuciliste/prijediplomski/2023-24/upisi-u-prvu-godinu/upisi-putem-drzavne-mature

Za on-line prijavu potrebno je imati gmail adresu.

Pristupnici trebaju skenirati obje strane osobne iskaznice i fotografiju za studentsku iskaznicu, te dokumente će uploadati u on-line upisni obrazac (u online dokumentu s više upisnih listova naveden je kao: Prijavni list za jednopredmetni studij .- Odjel za povijest.

One koji upisuju sveučilišni prijediplomski jednopredmetni studij povijesti kontaktirati će tajnica Odjela za povijest Narcisa Lovrić, prof., nlovric@unizd.hr 023 200-635. i voditi kroz postupak upisa.

OBRAZAC ZA IZRADU STUDENTSKE ISKAZNICE - OVDJE