Obavijest o upisu u jesenskom roku putem državne mature!

Upis pristupnika u prvu godinu prijediplomskih studija na Sveučilištu u Zadru koji su u jesenskom roku ostvarili pravo upisa unutar upisne kvote obavljat će se od 19. do 22. rujna 2023. god., do 15 sati, na temelju konačnih rang lista.

PRIJAVNI ONLINE OBRAZAC - online
poveznica za on-line obrazac aktivirati će se 19. 9. 2023. Za on-line prijavu potrebno je imati gmail adresu.

Pristupnici trebaju skenirati obje strane osobne iskaznice i fotografiju za studentsku iskaznicu, te dokumente će uploadati u on-line upisni obrazac (u online dokumentu s više upisnih listova naveden je kao: Prijavni list za jednopredmetni studij .- Odjel za povijest.).

One koji upisuju sveučilišni prijediplomski jednopredmetni studij povijesti kontaktirati će tajnica Odjela za povijest Narcisa Lovrić, prof., nlovric@unizd.hr 023 200-635. i voditi kroz postupak upisa.

OBRAZAC ZA IZRADU STUDENTSKE ISKAZNICE - OVDJE

Info letak za brucošeUpute za aktiviranje AAI računa i Potvrde s elektroničkim pečatom   Upute za rad na studomatu