Radionice u organizaciji Studentskog savjetovališta!

Poštovane, poštovani,

u ime Studentskog savjetovališta i Odjela za psihologiju, pozivamo vas da nam se pridružite na aktivnostima koje provodimo povodom obilježavanja 21. Tjedna mozga na Sveučilištu u Zadru.

Obavijest iz studentskog savjetovališta!

Zašto prekid intimne veze boli ?  Ova on-line radionica održati će se 14. ožujka 2023. u 14:00 sati putem platforme Zoom. Prijava je obvezna, a možete se prijaviti putem poveznice. Svi prijavljeni će, neposredno prije održavanja radionice na svoju email adresu dobiti poveznicu na Zoom. Radionica se neće snimati.

Kako mozak pamti psihotraumu? Pridružite nam se na ovoj radionici koja će se održati 17. ožujka 2023. u 16:00 sati u Code Hubu. Prijava na radionicu je obvezna, a možete se prijaviti putem poveznice.

Radionica „Stres tijekom javnog nastupa“ održat će se 17. ožujka 2023. u 18:00 sati u Code Hubu, u sklopu obilježavanja 21. Tjedna mozga na Sveučilištu u Zadru. Prijava je obvezna, a možete se prijaviti putem poveznice.

Za sudjelovanje na svim našim aktivnostima sudionici mogu dobiti potvrdu o sudjelovanju, a koju će dobiti u digitalnom obliku na svoju email adresu.

Broj mjesta za sudjelovanje je ograničen stoga požurite. Očekujemo vas! Srdačan pozdrav,

Severina Mamić, mag. psych.
Stručna suradnica
Studentsko savjetovalište,